Co je to?
Definice odborného termínu, slova Emise. Co znamená pojem Emise z kategorie Příroda?

Co je to Emise? Význam slova

Co znamená termín Emise? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Emise je pojem z latiny, kde se slovem emittere označovali znečišťovatelé nebo zářiče. V současnosti se slovo emise používá pro pojmenování látek, které znečišťují ovzduší. Jde o uvolňování částic nejrůznějších chemikálií a nečistot do atmosféry.
K typickým emisním látkám patří oxid uhelnatý, oxid siřičitý, oxid uhličitý, oxidy dusíku, freony a mnoho dalších. Zdroji emisí jsou průmyslové podniky, dopravní prostředky i lidská sídliště.

Význam slova, termín, co je to Emise? Definice odborného termínu, slova Emise. Co znamená pojem Emise z kategorie Příroda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Emise doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Emise se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: informace, co znamená, termín, pojem, Emise, Emise, slovník, co to je, přesný výraz, formulace, synonymum, heslo, přesný význam, wiki, význam slova, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Emise? resp. co je to Emise? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emise, odpověď na dotaz co je to Emise?. Víte např. kdo to je Barbora Hrzánová? Znáte a víte kdo je Jiří Zmožek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Emise hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.