Co je to?
Definice odborného termínu, slova Emise. Co znamená pojem Emise z kategorie Příroda?

Co je to Emise? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Emise?

Emise je pojem z latiny, kde se slovem emittere označovali znečišťovatelé nebo zářiče. V současnosti se slovo emise používá pro pojmenování látek, které znečišťují ovzduší. Jde o uvolňování částic nejrůznějších chemikálií a nečistot do atmosféry.
K typickým emisním látkám patří oxid uhelnatý, oxid siřičitý, oxid uhličitý, oxidy dusíku, freony a mnoho dalších. Zdroji emisí jsou průmyslové podniky, dopravní prostředky i lidská sídliště.

Význam slova, termín, co je to Emise? Definice odborného termínu, slova Emise. Co znamená pojem Emise z kategorie Příroda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Emise? s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Emise je v sekci Příroda

Klíčová slova: heslo, Příroda, význam pojmu, slovník, slovo, wiki, definice, přesný význam, termín, co znamená, popis, Příroda, informace, pojem, formulace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Emise? resp. jaký je význam slova Emise? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emise, odpověď na dotaz co je to Emise?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Afrodita? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Emise i v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.