Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bystřina

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.

Význam slova, termín, co je to Bystřina? Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bystřina s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Bystřina se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: co to je, vysvětlení, co znamená, heslo, informace, význam, Příroda, Bystřina, termín, slovník, význam pojmu, popis, význam slova, popis, Příroda

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Bystřina? resp. jaká je definice slova Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Filuta? Znáte a víte kdo je Druid? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bystřina v jiné sekci než Příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.