Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.

Význam slova, termín, co je to Bystřina? Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Bystřina můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bystřina se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: formulace, popis, Příroda, význam pojmu, synonymum, pojem, co znamená, vysvětlení, heslo, termín, význam, Příroda, wiki, popis, přesný výraz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Bystřina? resp. jaký je přesný význam slova Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Filuta? Znáte a víte kdo je Druid? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Příroda). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.