Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Co je to Bystřina? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bystřina?

Bystřina je jedním z druhů vodních toků, ovšem její definice nemusí být ani u hydrologů zcela jednotná. Záleží také na tradicích a místních zvyklostech.
Jako bystřina se obvykle označuje malý vodní tok, který má proměnlivý sklon dna, velký spád a minimum nebo žádné zákruty. Její vodnost je nepravidelná, stav vody kolísá v závislosti na srážkách.

Význam slova, termín, co je to Bystřina? Výraz, termín, definice slova Bystřina. Co znamená odborný pojem Bystřina z kategorie Příroda?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bystřina? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bystřina se nachází v kategorii Příroda

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, informace, co znamená, přesný význam, termín, pojem, synonymum, popis, formulace, vysvětlení, wiki, význam pojmu, heslo, slovník

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Bystřina? resp. jaký je přesný význam slova Bystřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bystřina, odpověď na dotaz co je to Bystřina?. Víte např. kdo to je Filuta? Znáte a víte kdo je Druid? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bystřina v jiné sekci než Příroda. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.