Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ženská obřízka. Co znamená odborný pojem Ženská obřízka z kategorie Právo?

Co je to Ženská obřízka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ženská obřízka

Ženská obřízka je zákrok, který na rozdíl od mužské obřízky nemá žádný zdravotní přínos, naopak může mít celoživotní nepříznivé důsledky. Tradičně se provádí především v Africe, na Blízkém východě a v dalších zemích.
Při ženské obřízce se amputuje část genitálií nebo kompletní ženské orgány. Pouze část těchto amputací provádějí zdravotníci, tradičními obřezávačkami jsou obvykle porodní báby, které tento zákrok provádějí noži, nůžkami nebo žiletkami.

Význam slova, termín, co je to Ženská obřízka? Výraz, termín, definice slova Ženská obřízka. Co znamená odborný pojem Ženská obřízka z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ženská obřízka s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ženská obřízka patří do kategorie Právo

Klíčová slova: termín, formulace, význam, popis, Ženská obřízka, definice, přesný význam, heslo, Právo, slovník, Právo, slovo, co to je, Ženská obřízka, význam pojmu, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ženská obřízka? resp. co znamená Ženská obřízka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ženská obřízka, odpověď na dotaz co je to Ženská obřízka?. Víte např. kdo to je Dalajláma? Znáte a víte kdo je Antonín Dvořák? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.