Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Co je to Zákon? Význam slovaCo znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zákon?

Lidmi obecně přijímané, platné a ustálené pravidlo. V přírodních vědách zákony popisují skutečné vztahy a souvislosti mezi pozorovanými jevy, vlastnostmi nebo objekty, které na sebe vzájemně působí. Právo považuje zákon za normu jednání, na níž se dohodla společnost, a schválili ji zákonodárci, obvykle parlament.

Význam slova, termín, co je to Zákon? Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zákon s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Zákon se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: význam, co to je, synonymum, pojem, definice, formulace, wiki, popis, heslo, co znamená, přesný výraz, popis, význam slova

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zákon? resp. co to je Zákon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zákon, odpověď na dotaz co je to Zákon?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Monetarista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zákon hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.