Co je to?

Co je to Zákon?

Zákon
Co znamená výraz Zákon

Lidmi obecně přijímané, platné a ustálené pravidlo. V přírodních vědách zákony popisují skutečné vztahy a souvislosti mezi pozorovanými jevy, vlastnostmi nebo objekty, které na sebe vzájemně působí. Právo považuje zákon za normu jednání, na níž se dohodla společnost, a schválili ji zákonodárci, obvykle parlament.

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Heslo Zákon se nachází v sekci PrávoKlíčová slova: význam, co to je, synonymum, pojem, definice, formulace, wiki, popis, heslo, co znamená

Často hledané pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zákon? resp. co to je Zákon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení pojmu Zákon, odpověď na dotaz co je to Zákon?. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zákon hledat i v jiných kategoriích. Děkujeme za návštěvu internetového projektu - shromažďujícího definice pojmů, slov, hesel a termínů - Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.