Co je to?
Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Co je to Zákon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zákon?

Lidmi obecně přijímané, platné a ustálené pravidlo. V přírodních vědách zákony popisují skutečné vztahy a souvislosti mezi pozorovanými jevy, vlastnostmi nebo objekty, které na sebe vzájemně působí. Právo považuje zákon za normu jednání, na níž se dohodla společnost, a schválili ji zákonodárci, obvykle parlament.

Význam slova, termín, co je to Zákon? Odborný výraz, definice slova Zákon. Co znamená pojem Zákon z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Zákon) můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Zákon je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice, význam, popis, termín, formulace, přesný význam, informace, co to je, heslo, přesný výraz, wiki, vysvětlení, Zákon, význam pojmu, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Zákon? resp. jaký je význam slova Zákon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zákon, odpověď na dotaz co je to Zákon?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Monetarista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.