Co je to?
Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Co je to Zajišťovací příkaz? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zajišťovací příkaz

Zajišťovací příkaz je nástrojem finanční správy proti možným neplatičům daní. Pokud mají úředníci finanční správy podezření, že by firma daň později nezaplatila, mohou dopředu vybrat předpokládanou výši daně pomocí zajišťovacího příkazu.
Pokud správce daně takovou částku stanoví, musí ji plátce uhradit do tří dnů. Je zde možná i exekuce na účtu. Odvolání v takovém případě nemá odkladný účinek.

Význam slova, termín, co je to Zajišťovací příkaz? Definice výrazu, termínu Zajišťovací příkaz. Co znamená odborný pojem Zajišťovací příkaz z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zajišťovací příkaz sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Zajišťovací příkaz patří do sekce Právo

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, Zajišťovací příkaz, význam, heslo, definice, co to je, pojem, co znamená, slovník, Právo, slovo, význam slova, popis, Právo, formulace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Zajišťovací příkaz? resp. jaká je definice slova Zajišťovací příkaz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zajišťovací příkaz, odpověď na dotaz co je to Zajišťovací příkaz?. Víte např. kdo to je Ivana Chýlková? Znáte a víte kdo je Kokot? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.