Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vidimace. Co znamená pojem Vidimace z kategorie Právo?

Co je to Vidimace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vidimace

Vidimace je název úředního ověření. Jeho podstatou je potvrzení faktu, že se kopie či opis nějaké listiny zcela shoduje s původním dokumentem. Pokud by šlo pouze o ověření podpisu, jednalo by se o legalizaci. Vidimace nepotvrzuje správnost obsahu a ověřovatel za jeho správnost neodpovídá.
Ověření shody se potvrzuje otiskem úředního razítka a ověřovací doložkou. Tento úkon se provádí na úřadech, poštách, Hospodářské komoře, u notářů a dalších institucí.

Význam slova, termín, co je to Vidimace? Definice odborného termínu, slova Vidimace. Co znamená pojem Vidimace z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Vidimace doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Vidimace se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, Vidimace, co to je, přesný význam, formulace, wiki, Právo, definice, pojem, Právo, slovo, heslo, význam, co znamená, význam slova

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Vidimace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vidimace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vidimace, odpověď na dotaz co je to Vidimace?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Hacker? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vidimace v jiné sekci než Právo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.