Co je to?
Definice odborného termínu, slova Spravedlnost. Co znamená pojem Spravedlnost z kategorie Právo?

Co je to Spravedlnost? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Spravedlnost

Spravedlnost je pojmem z oblasti lidských vztahů. Je základním prvkem v uspořádání mezilidských vztahů a společnosti. Spravedlnost je i velice důležitým právním pojmem.
Promítá se i do dalších druhů vztahů, je rozhodující i v osobní, právní a pracovní oblasti. Nelze ji přesně definovat, ale existují zásady pro spravedlnost typické – rovnost v zacházení i před zákonem pro všechny, systém trestů a odměn, spravedlivé rozdělování a rovnost při procesech.

Význam slova, termín, co je to Spravedlnost? Definice odborného termínu, slova Spravedlnost. Co znamená pojem Spravedlnost z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spravedlnost se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Spravedlnost se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: Spravedlnost, definice, heslo, informace, synonymum, termín, Spravedlnost, Právo, popis, Právo, vysvětlení, slovník, formulace, co znamená, význam slova, slovo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Spravedlnost? resp. jaký je význam slova Spravedlnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spravedlnost, odpověď na dotaz co je to Spravedlnost?. Víte např. kdo to je David Krejčí? Znáte a víte kdo je Protestant? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.