Co je to?
Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Co je to Služební cesta? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Služební cesta?

Služební cesta, někdy též pracovní cesta, je označení pro dobu, kdy zaměstnanec nastoupí na cestu k výkonu práce do jiného místa, než je jeho vlastní pracoviště. Zahrnuje i výkon práce v tomto místě a návrat zaměstnance z takové cesty. V rámci služební cesty náleží zaměstnanci stravné podle délky pobytu a země určení. Zaměstnavatel určuje zaměstnanci dopravní prostředek, za jehož použití dostane zaměstnanec náhradu za jízdní výdaje.
Mohou vzniknout i vedlejší výdaje jako kapesné, ubytování nebo ošacení.

Význam slova, termín, co je to Služební cesta? Odborný výraz, definice slova Služební cesta. Co znamená pojem Služební cesta z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Služební cesta? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Služební cesta je v kategorii Právo

Klíčová slova: co znamená, wiki, formulace, heslo, Právo, přesný význam, Právo, Služební cesta, definice, co to je, slovník, termín, synonymum, význam slova, vysvětlení, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Služební cesta? resp. co se skrývá pod slovem Služební cesta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Služební cesta, odpověď na dotaz co je to Služební cesta?. Víte např. kdo to je Nymfa? Znáte a víte kdo je Arbitr? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.