Co je to?
Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Co je to SJM? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu SJM?

SJM je zkratka pro společné jmění manželů. Je to označení pro majetek, který získal někdo z manželů nebo oni oba v době trvání manželství. Jako majetek se jedná o mzdu, odměny, odstupné a další příjmy, jako jsou prémie, honoráře, úroky, nájem a podobně.
Do společného jmění manželů spadají nově i závazky, tedy různé typy dluhů.

Význam slova, termín, co je to SJM? Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text SJM s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo SJM se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: definice, popis, význam pojmu, co to je, formulace, význam slova, slovník, SJM, co znamená, Právo, přesný význam, vysvětlení, informace, pojem, Právo, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SJM? resp. co se přesně ukrývá za slovem SJM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SJM, odpověď na dotaz co je to SJM?. Víte např. kdo to je Mnich? Znáte a víte kdo je Medik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.