Co je to?
Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je to Scam? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Scam

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.

Význam slova, termín, co je to Scam? Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Scam se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: Scam, popis, význam slova, definice, heslo, termín, pojem, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, Právo, wiki, co to je, význam, význam pojmu, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Scam? resp. co znamená výraz Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Petr Bendl? Znáte a víte kdo je Eva Pilarová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.