Co je to?
Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Co je to Represe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Represe?

Represe je druh útisku nebo postihu vůči jedincům, skupině občanů, národům nebo státům. V právu se jedná o druh potrestání, společenského trestu, který je uložen právní cestou. Jde o působení na pachatele trestného činu za účelem zabránit páchání další trestné činnosti, vytvořit podmínky jejich převýchovy a usnadnit jejich zpětné začlenění do společnosti.
Represe musí mít rozumnou míru, jinak by nesplnila svůj účel.

Význam slova, termín, co je to Represe? Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Represe s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Represe patří do kategorie Právo

Klíčová slova: co to je, Represe, vysvětlení, termín, význam pojmu, heslo, slovník, přesný význam, definice, pojem, co znamená, slovo, formulace, popis, význam, Právo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Represe? resp. co se skrývá pod slovem Represe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Represe, odpověď na dotaz co je to Represe?. Víte např. kdo to je Marta Kubišová? Znáte a víte kdo je Dan Bárta? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.