Co je to?
Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Co je to Represe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Represe?

Represe je druh útisku nebo postihu vůči jedincům, skupině občanů, národům nebo státům. V právu se jedná o druh potrestání, společenského trestu, který je uložen právní cestou. Jde o působení na pachatele trestného činu za účelem zabránit páchání další trestné činnosti, vytvořit podmínky jejich převýchovy a usnadnit jejich zpětné začlenění do společnosti.
Represe musí mít rozumnou míru, jinak by nesplnila svůj účel.

Význam slova, termín, co je to Represe? Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Represe? Pak se o ní podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Represe je v kategorii Právo

Klíčová slova: slovník, formulace, synonymum, přesný význam, význam, pojem, wiki, vysvětlení, definice, přesný výraz, co znamená, popis, co to je, heslo, význam slova, informace

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Represe? resp. co to je Represe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Represe, odpověď na dotaz co je to Represe?. Víte např. kdo to je Vlasta Parkanová? Znáte a víte kdo je Dan Bárta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Represe hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.