Co je to?
Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Co je to Rámcová smlouva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Rámcová smlouva?

Rámcová smlouva stanovuje základní pravidla, kterým budou podléhat všechny další konkrétní smlouvy uzavřené v budoucnu. Z rámcové smlouvy nevznikají ani pohledávky, ani závazky zúčastněných stran. Používá se tam, kde se předpokládají dlouhodobé obchodní vztahy.
Rámcová smlouva tedy stanovuje smluvní podmínky, které se objeví v následujících smlouvách a na nichž se zúčastněné strany předem dohodly.

Význam slova, termín, co je to Rámcová smlouva? Definice odborného termínu, slova Rámcová smlouva. Co znamená pojem Rámcová smlouva z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Rámcová smlouva patří do kategorie Právo

Klíčová slova: termín, wiki, Rámcová smlouva, Právo, vysvětlení, co znamená, přesný význam, slovo, význam slova, co to je, význam, definice, přesný výraz, synonymum, formulace, význam pojmu

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rámcová smlouva? resp. co je to Rámcová smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rámcová smlouva, odpověď na dotaz co je to Rámcová smlouva?. Víte např. kdo to je Synovec? Znáte a víte kdo je Patrik Eliáš? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.