Co je to?
Definice odborného termínu, slova Prefektura. Co znamená pojem Prefektura z kategorie Právo?

Co je to Prefektura? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prefektura

Prefektura je pojmenování pro území spravované administrativně a řízené prefektem.
Toto označení se stále v některých zemích používá, například ve Francii jde o krajskou správu departementu. Ve Francii se název prefektura využívá i pro pojmenování policejního obvodu, v jehož čele také stojí prefekt. Původ tohoto slova pochází z období starověkého Říma.

Význam slova, termín, co je to Prefektura? Definice odborného termínu, slova Prefektura. Co znamená pojem Prefektura z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Prefektura se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: význam pojmu, informace, formulace, termín, co znamená, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, slovník, Prefektura, Právo, význam, Prefektura, přesný význam, wiki, slovo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Prefektura? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Prefektura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prefektura, odpověď na dotaz co je to Prefektura?. Víte např. kdo to je Emma Smetana? Znáte a víte kdo je Býložravec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?