Co je to?
Definice výrazu, termínu Pracovní smlouva. Co znamená odborný pojem Pracovní smlouva z kategorie Právo?

Co je to Pracovní smlouva? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Pracovní smlouva

Pracovní smlouva je právně zakotvena v zákoníku práce. Je základem pracovního poměru mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Musí mít písemnou podobu, její stejnopisy by měl obdržet zaměstnanec, zaměstnavatel a správa sociálního zabezpečení.
Jiným druhem pracovní smlouvy mimo hlavní pracovní poměr jsou dohoda o pracovní činnosti či dohoda o provedení práce. Pracovní smlouva má povinné náležitosti – druh práce, místo výkonu a den nástupu do práce.

Význam slova, termín, co je to Pracovní smlouva? Definice výrazu, termínu Pracovní smlouva. Co znamená odborný pojem Pracovní smlouva z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Pracovní smlouva) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pracovní smlouva patří do kategorie Právo

Klíčová slova: pojem, synonymum, popis, formulace, vysvětlení, význam slova, definice, přesný výraz, wiki, Pracovní smlouva, co to je, význam, slovo, informace, slovník, heslo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Pracovní smlouva? resp. co je to Pracovní smlouva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pracovní smlouva, odpověď na dotaz co je to Pracovní smlouva?. Víte např. kdo to je Ondřej Soukup? Znáte a víte kdo je Premiér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.