Co je to?
Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Co je to Perzekuce? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Perzekuce?

Perzekuce je označení pro pronásledování jednotlivé osoby nebo celé skupiny osob. Toto pronásledování nebo násilné zacházení se koná systematicky. Perzekuce má více forem – náboženská, rasová, etnická nebo politická.
Jako perzekuce může být označeno různé jednání – vyhrožování, nátlak, izolace nebo nezákonné uvěznění. Jedná se o trestný čin, označený mezinárodním právem jako zločin proti lidskosti.


Co je to Perzekuce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Perzekuce. Co znamená odborný pojem Perzekuce z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Perzekuce můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Perzekuce je v kategorii Právo

Klíčová slova: terminus technicus, lexikon, odborný výraz, Právo, terminologie, přesný výraz, význam slova, význam, co to je, odborné názvosloví, informace, slovo, termín, formulace, Právo, význam pojmu, názvosloví, wiki


Pojem Perzekuce je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Perzekuce ve Wikipedii

Vyhledat heslo Perzekuce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Perzekuce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Perzekuce ve Wikislovníku

Hledat výraz Perzekuce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Perzekuce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Perzekuce například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Perzekuce? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Perzekuce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perzekuce, odpověď na dotaz co je to Perzekuce?. Víte např. kdo to je Pavel Fischer? Znáte a víte kdo je Škrt? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.