Co je to?
Definice výrazu, termínu Osobní údaj. Co znamená odborný pojem Osobní údaj z kategorie Právo?

Co je to Osobní údaj? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Osobní údaj?

Osobní údaj je druh informací, týkajících se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby. Může jít i o přímou nebo nepřímou identifikaci, která odkazuje na konkrétní identifikátor, či o identifikační číslo, lokační údaje, síťový identifikátor.
K osobním údajům patří také fyziologická, fyzická, psychická, genetická, ekonomická, společenská i kulturní identita. K jejich zpracovávání je nutný souhlas dotčené osoby nebo splnění zákonných podmínek.

Význam slova, termín, co je to Osobní údaj? Definice výrazu, termínu Osobní údaj. Co znamená odborný pojem Osobní údaj z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Osobní údaj doporučujeme sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Osobní údaj se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: formulace, přesný význam, definice, přesný výraz, informace, Osobní údaj, význam slova, synonymum, slovo, termín, význam pojmu, Právo, co znamená, heslo, slovník, popis

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Osobní údaj? resp. co se přesně ukrývá za slovem Osobní údaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobní údaj, odpověď na dotaz co je to Osobní údaj?. Víte např. kdo to je Křemílek? Znáte a víte kdo je Slender Man? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Osobní údaj v jiné sekci než Právo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.