Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Co to je Osobní bankrot? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Osobní bankrot?

Poměrně oblíbenou metodou na řešení finančních problémů se v poslední době stalo vyhlášení osobního bankrotu. Zažádat si o něj může pouze osoba, která se do dluhů nedostala díky podnikatelské činnosti. Žádosti jsou posuzovány soudem. Existují ještě další poměrně náročné podmínky, aby mohl být osobní bankrot odsouhlasen.
Pokud žadatel o osobní bankrot projde, zaplatí během následujících pěti let alespoň třicet procent dluhu, pak mu bude zbytek odpuštěn. Při žádosti je detailně vyčíslen majetek osoby, která žádost podala. Osobní bankrot rozhodně není únik před exekucí.

Význam slova, termín, co je to Osobní bankrot? Odborný termín, výraz, slovo Osobní bankrot. Co znamená pojem Osobní bankrot z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Osobní bankrot s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Osobní bankrot je v kategorii Právo

Klíčová slova: Osobní bankrot, formulace, wiki, přesný význam, heslo, slovník, slovo, přesný výraz, Právo, Právo, termín, význam slova, definice, informace, popis, co znamená

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Osobní bankrot? resp. jaký je význam pojmu Osobní bankrot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osobní bankrot, odpověď na dotaz co je to Osobní bankrot?. Víte např. kdo to je Tajemník? Znáte a víte kdo je George Friedman? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.