Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Opce. Co znamená pojem Opce z kategorie Právo?

Co to je Opce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Opce

Opce je chápána jako právo, které umožňuje jednotlivci nebo skupině, tedy fyzické nebo případně právnické osobě vybrat jednu z nabízených možností. Za volbu je dotyčný nebo celá skupina poté plně zodpovědná a přebírá na sebe veškeré následky z tohoto rozhodnutí plynoucí.
Každý, kdo má k dispozici opci si může vybrat, zda ji uplatní nebo nikoliv.

Význam slova, termín, co je to Opce? Odborný termín, výraz, slovo Opce. Co znamená pojem Opce z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Opce můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Opce je v sekci Právo

Klíčová slova: definice, heslo, přesný význam, Opce, význam slova, pojem, význam pojmu, co to je, popis, slovník, přesný výraz, Opce, význam, wiki, Právo, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Opce? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Opce, odpověď na dotaz co je to Opce?. Víte např. kdo to je Dabér? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?