Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Opce. Co znamená pojem Opce z kategorie Právo?

Co to je Opce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Opce

Opce je chápána jako právo, které umožňuje jednotlivci nebo skupině, tedy fyzické nebo případně právnické osobě vybrat jednu z nabízených možností. Za volbu je dotyčný nebo celá skupina poté plně zodpovědná a přebírá na sebe veškeré následky z tohoto rozhodnutí plynoucí.
Každý, kdo má k dispozici opci si může vybrat, zda ji uplatní nebo nikoliv.

Význam slova, termín, co je to Opce? Odborný termín, výraz, slovo Opce. Co znamená pojem Opce z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Opce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Opce patří do sekce Právo

Klíčová slova: popis, Právo, pojem, slovník, heslo, definice, význam, Opce, význam slova, význam pojmu, informace, termín, slovo, vysvětlení, přesný význam, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Opce? resp. co to je Opce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Opce, odpověď na dotaz co je to Opce?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Opce v jiné sekci než Právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?