Co je to?
Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Co je to No-go zóna? Význam slova

Co znamená termín No-go zóna? Vysvětlení pojmu, definice hesla

No-go-zóna je označení pocházející z angličtiny a slouží pro označení území, které je pod kontrolou určité skupiny lidí. Ti s použitím síly brání ve vstupu jiným lidem.
No-go-zóny jsou ve většině případů ovládány neoficiálními ozbrojenými jednotkami a vstup na jejich území si lze vynutit opět jedině silou. Často se takto označují místa se špatnou pověstí, kde vládne kriminalita a násilí, což ostatní lidi odrazuje od vstupu.

Význam slova, termín, co je to No-go zóna? Odborný výraz, definice slova No-go zóna. Co znamená pojem No-go zóna z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova No-go zóna sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo No-go zóna patří do sekce Právo

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, co znamená, Právo, slovník, co to je, Právo, pojem, informace, význam, slovo, wiki, popis, heslo, vysvětlení, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova No-go zóna? resp. jaký je význam slova No-go zóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu No-go zóna, odpověď na dotaz co je to No-go zóna?. Víte např. kdo to je Antonín Zápotocký? Znáte a víte kdo je Ilona Csáková? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.