Co je to?
Definice výrazu Movitá věc. Co znamená odborný pojem Movitá věc z kategorie Právo?

Co to je Movitá věc? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Movitá věc?

Movitá věc je označení zahrnující všechny věci, které nenesou pojmenování věc nemovitá. Původně se jednalo o všechny věci s výjimkou staveb, které jsou pevným základem spojeny se zemí, a pozemků.
Nový občanský zákoník toto označení upravil jinak – věcí movitou může být i věc ze své podstaty nehmotná, pokud je právně vymezena, nesmí však jít o části lidského těla, které se (kromě vlasů) nepovažují za věc.


Co je to Movitá věc? Význam slova, termín, Definice výrazu Movitá věc. Co znamená odborný pojem Movitá věc z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Movitá věc? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Movitá věc patří do sekce Právo

Klíčová slova: popis, vysvětlení, slovník, terminus technicus, heslo, význam, odborný výraz, odborné názvosloví, terminologie, Movitá věc, informace, wiki, formulace, přesný výraz, slovo, význam slova, co to je, názvosloví


Pojem Movitá věc je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Movitá věc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Movitá věc ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Movitá věc ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Movitá věc na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Movitá věc ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Movitá věc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Movitá věc například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Movitá věc? resp. jaká je definice termínu Movitá věc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movitá věc, odpověď na dotaz co je to Movitá věc?. Víte např. kdo to je Iva Janžurová? Znáte a víte kdo je Hilary Duff? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.