Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Co to je Korupce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Korupce

Zneužívání svého postavení v politice, ve veřejné správě, hospodářství ke svému vlastnímu prospěchu. Korupci charakterizuje braní úplatků, zastrašování nepřátel, shromažďování nelegálních příjmů, protěžování určitých osob a vydírání osob či organizací. Slovo vychází z latinského corrumpere, kazit, podplácet.

Význam slova, termín, co je to Korupce? Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Korupce můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Korupce se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: co to je, informace, co znamená, heslo, význam pojmu, definice, Korupce, pojem, popis, wiki, význam slova, formulace, Právo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Korupce? resp. jaký je přesný význam slova Korupce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Korupce, odpověď na dotaz co je to Korupce?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?