Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Co to je Korupce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Korupce?

Zneužívání svého postavení v politice, ve veřejné správě, hospodářství ke svému vlastnímu prospěchu. Korupci charakterizuje braní úplatků, zastrašování nepřátel, shromažďování nelegálních příjmů, protěžování určitých osob a vydírání osob či organizací. Slovo vychází z latinského corrumpere, kazit, podplácet.

Význam slova, termín, co je to Korupce? Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Korupce se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: definice, popis, přesný význam, Korupce, termín, přesný výraz, Právo, informace, Právo, heslo, slovo, wiki, slovník, význam, Korupce, formulace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Korupce? resp. co se přesně ukrývá za slovem Korupce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Korupce, odpověď na dotaz co je to Korupce?. Víte např. kdo to je Charón? Znáte a víte kdo je Ludvík Svoboda? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?