Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Co to je Korupce? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Korupce?

Zneužívání svého postavení v politice, ve veřejné správě, hospodářství ke svému vlastnímu prospěchu. Korupci charakterizuje braní úplatků, zastrašování nepřátel, shromažďování nelegálních příjmů, protěžování určitých osob a vydírání osob či organizací. Slovo vychází z latinského corrumpere, kazit, podplácet.

Význam slova, termín, co je to Korupce? Odborný termín, výraz, slovo Korupce. Co znamená pojem Korupce z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Korupce sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Korupce je v kategorii Právo

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, co znamená, popis, slovo, přesný význam, definice, Právo, Právo, formulace, wiki, slovník, pojem, Korupce, význam

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Korupce? resp. jaká je definice termínu Korupce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Korupce, odpověď na dotaz co je to Korupce?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Korupce hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?