Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Co to je Katalogový podvod? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Katalogový podvod?

Katalogový podvod je druh klamavého obchodního jednání, které vede k uzavření smlouvy. Toto uzavření smlouvy je neúmyslné a je sjednáno na základě mylného vysvětlení, kdy je zneužit omyl podvedeného ve prospěch podvodné katalogové firmy.
Katalogový podvod bývá zaměřen na menší podnikatele, kteří se neumějí účinně bránit. Většinou se jedná o nabídku nějaké předražené služby, např. internetového katalogu.

Význam slova, termín, co je to Katalogový podvod? Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Katalogový podvod? Pak se o ní podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Katalogový podvod je v kategorii Právo

Klíčová slova: co znamená, synonymum, přesný výraz, informace, význam pojmu, heslo, Katalogový podvod, slovo, popis, význam slova, slovník, termín, wiki, definice, přesný význam, pojem

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Katalogový podvod? resp. jaká je definice slova Katalogový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Katalogový podvod, odpověď na dotaz co je to Katalogový podvod?. Víte např. kdo to je Jan Werich? Znáte a víte kdo je Bigamista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Katalogový podvod hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.