Co je to?
Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Co to je Karuselový podvod? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Karuselový podvod?

Karuselový podvod je zaměřen na únik daně z přidané hodnoty. Může mít různé názvy, např. kruhový nebo kolotočový podvod, vždy se však jedná o řetězový obchod se zbožím, kdy žádný plátce daň nepřizná a obchodníky nelze vypátrat nebo jejich firmy zaniknou.
Při karuselovém podvodu se často zneužívají dodávky zboží v rámci přeshraničního obchodu v EU, kdy je zboží od PH osvobozeno. Vznikla zde také pozice chybějícího obchodníka, tzv. bílého koně, který nezaplatí DPH a zmizí. Podvody mají složitou řetězcovou strukturu a jejich rozkrytí není jednoduché.

Význam slova, termín, co je to Karuselový podvod? Definice výrazu Karuselový podvod. Co znamená odborný pojem Karuselový podvod z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Karuselový podvod můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Karuselový podvod je v sekci Právo

Klíčová slova: co to je, definice, význam slova, popis, přesný výraz, Právo, vysvětlení, heslo, synonymum, formulace, termín, informace, Karuselový podvod

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Karuselový podvod? resp. jaký je význam slova Karuselový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karuselový podvod, odpověď na dotaz co je to Karuselový podvod?. Víte např. kdo to je Harley Quinn? Znáte a víte kdo je Petr Chmela? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.