Co je to?
Odborný výraz, definice slova Justiční vražda. Co znamená pojem Justiční vražda z kategorie Právo?

Co je to Justiční vražda? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Justiční vražda?

Justiční vražda je označení pro trest smrti, který je udělen nevinné osobě na základě soudního procesu, který byl předem naplánován a zinscenován. Jde tedy o vraždu, která je schválena a umožněna soudním systémem.
Od justičního omylu se liší tím, že všichni účastníci procesu věcí, že obžalovaný není vinen, svědkové svědčili falešně a důkazy viny jsou podvržené. Justiční vražda je typickým projevem diktatur.

Význam slova, termín, co je to Justiční vražda? Odborný výraz, definice slova Justiční vražda. Co znamená pojem Justiční vražda z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Justiční vražda? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Justiční vražda je v kategorii Právo

Klíčová slova: slovník, Právo, přesný význam, informace, termín, wiki, co znamená, vysvětlení, Justiční vražda, heslo, slovo, význam slova, Justiční vražda, definice, přesný výraz, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Justiční vražda? resp. co znamená Justiční vražda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justiční vražda, odpověď na dotaz co je to Justiční vražda?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Perun? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.