Co je to?
Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Co je to Justice? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Justice

Justice je označením s několika významy – v právním smyslu se jedná o spravedlnost a soudní moc, v oblasti hudby je justice názvem hudební skupiny a tento název nese i několik filmů. Nejčastěji se slovo justice používá ve smyslu soudní moci.
Justice jako soudní moc je složkou státní moci. Jejími vykonavateli jsou nezávislé soudy. Ty rozhodují o věcech, které jsou do jejich pravomoci svěřeny zákonem, např. v trestním, občanskoprávním či správním řízení nebo ústavním soudnictví.

Význam slova, termín, co je to Justice? Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Justice? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Justice je v kategorii Právo

Klíčová slova: definice, slovo, co znamená, vysvětlení, Právo, popis, pojem, synonymum, heslo, popis, význam, význam pojmu, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Justice? resp. jaký je význam slova Justice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justice, odpověď na dotaz co je to Justice?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.