Co je to?
Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Co je to Justice? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Justice

Justice je označením s několika významy – v právním smyslu se jedná o spravedlnost a soudní moc, v oblasti hudby je justice názvem hudební skupiny a tento název nese i několik filmů. Nejčastěji se slovo justice používá ve smyslu soudní moci.
Justice jako soudní moc je složkou státní moci. Jejími vykonavateli jsou nezávislé soudy. Ty rozhodují o věcech, které jsou do jejich pravomoci svěřeny zákonem, např. v trestním, občanskoprávním či správním řízení nebo ústavním soudnictví.

Význam slova, termín, co je to Justice? Výraz, termín, definice slova Justice. Co znamená odborný pojem Justice z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Justice s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Justice se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: definice, co znamená, slovník, Justice, synonymum, význam, Právo, význam slova, informace, přesný význam, co to je, Právo, popis, význam pojmu, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Justice? resp. co to je Justice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Justice, odpověď na dotaz co je to Justice?. Víte např. kdo to je Jan Evangelista Purkyně? Znáte a víte kdo je Dalajláma? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Justice i v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.