Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Co je to Gesce? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Gesce

Gesce je pověření pro výkon určité funkce, pravomoci nebo činnosti, má přesně vymezenou oblast a rozsah. Gescí je pověřen gestor, nese i odpovědnost za jejich vykonání. Může se jednat o gesci v jednání vnitrozemském nebo mezistátním.
Při sjednávání mezinárodních smluv je gesce především odpovědnost za přípravu a poté i průběh procesu projednání návrhu samotné smlouvy.

Význam slova, termín, co je to Gesce? Výraz, termín, definice slova Gesce. Co znamená odborný pojem Gesce z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Gesce můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Gesce se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: význam, význam pojmu, popis, co to je, co znamená, slovo, přesný výraz, přesný význam, definice, termín, synonymum, význam slova, pojem, slovník, Právo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Gesce? resp. co to je Gesce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gesce, odpověď na dotaz co je to Gesce?. Víte např. kdo to je Archeolog? Znáte a víte kdo je Lumen? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.