Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Co znamená termín Garant? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.

Význam slova, termín, co je to Garant? Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Garant sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Garant patří do sekce Právo

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, význam, formulace, co znamená, heslo, význam slova, pojem, Právo, termín, co to je, slovo, synonymum, slovník, Garant

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Garant? resp. co znamená Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Dědic? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Garant hledat i v jiných kategoriích (než Právo) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?