Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Garant

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.

Význam slova, termín, co je to Garant? Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Garant s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Garant se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, význam pojmu, co to je, definice, co znamená, termín, Právo, význam slova, slovník, slovo, heslo, Právo, popis, formulace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Garant? resp. co to je Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Dědic? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Garant hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?