Co je to?
Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Co to je Garant? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Garant

Ručitel, osoba buď fyzická, tedy konkrétní člověk nebo také právnická - společnost, organizace, firma či nadace, která je za něco zodpovědná. Poskytuje za daného člověka či akci svoji záruku. Garantovaný znamená někým či něčím zaručený, jistý, garantovat za něco ručit. Garance je určitou zárukou, zástavou nebo také jistotou.

Význam slova, termín, co je to Garant? Definice výrazu Garant. Co znamená odborný pojem Garant z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Garant sdílejte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Garant je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, význam, synonymum, informace, co to je, slovník, slovo, vysvětlení, Právo, termín, význam slova, wiki, pojem, Právo, přesný výraz

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Garant? resp. co znamená Garant? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Garant, odpověď na dotaz co je to Garant?. Víte např. kdo to je Rektor? Znáte a víte kdo je Státní úředník? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Garant i v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?