Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Co je to Fyzické napadení? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Fyzické napadení

Fyzické napadení je pojem označující přímý útok na druhou osobu, kdy dojde ke zranění nebo poškození zdraví. Může se vyskytnout při loupežném přepadení, při potyčce nebo rvačce atd. Výše trestu v případě usvědčení pachatele se odvíjí od závažnosti útoku a jeho následků (doba léčení, případné trvalé následky).

Význam slova, termín, co je to Fyzické napadení? Definice odborného termínu, slova Fyzické napadení. Co znamená pojem Fyzické napadení z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fyzické napadení? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Fyzické napadení je v sekci Právo

Klíčová slova: pojem, popis, Fyzické napadení, heslo, vysvětlení, Právo, informace, definice, význam, termín, popis, formulace, wiki, Právo, co to je

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fyzické napadení? resp. jaký je význam slova Fyzické napadení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fyzické napadení, odpověď na dotaz co je to Fyzické napadení?. Víte např. kdo to je Duch Svatý? Znáte a víte kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fyzické napadení v jiné sekci než Právo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.