Co je to?
Odborný výraz, definice slova Exekuce. Co znamená pojem Exekuce z kategorie Právo?

Co je to Exekuce? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Exekuce?

Nucený výkon, který má za úkol provést rozhodnutí soudu nebo jiného orgánu nedojde-li ke splnění určité povinnosti ze strany dlužníka. Obvykle jde o vymáhací řízení u dlužníka, aby zaplatil svůj dluh věřiteli. V rámci exekučního řízení dochází k zabavování a prodeji movitého a nemovitého majetku dlužníka, srážkám z jeho mzdy, zřízení zástavního práva na jeho majetek atd.

Význam slova, termín, co je to Exekuce? Odborný výraz, definice slova Exekuce. Co znamená pojem Exekuce z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Exekuce můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Exekuce je v sekci Právo

Klíčová slova: Právo, synonymum, přesný výraz, co to je, definice, Exekuce, slovo, význam slova, formulace, co znamená, Právo, popis, wiki, význam, heslo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Exekuce? resp. co je to Exekuce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Exekuce, odpověď na dotaz co je to Exekuce?. Víte např. kdo to je Karel IV? Znáte a víte kdo je Marie Terezie? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Exekuce hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.