Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dotační podvod. Co znamená odborný pojem Dotační podvod z kategorie Právo?

Co je to Dotační podvod? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dotační podvod

Dotační podvod je trestný čin nebo přečin, spočívající v zamlčení nebo uvedení značně zkreslených nebo přímo nepravdivých údajů při žádosti o dotaci. Může jít také o využití dotace jiný způsobem, než byl určen.
Dotační podvody se často týkají státních dotačních programů nebo grantů Evropské unie. Odehrává se často v rámci korupčních případů, není však formou korupce.

Význam slova, termín, co je to Dotační podvod? Výraz, termín, definice slova Dotační podvod. Co znamená odborný pojem Dotační podvod z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dotační podvod je v sekci Právo

Klíčová slova: formulace, popis, význam slova, co znamená, Dotační podvod, heslo, Právo, přesný výraz, význam pojmu, Právo, wiki, co to je, synonymum, přesný význam, slovník, Dotační podvod

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dotační podvod? resp. co označuje slovo Dotační podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dotační podvod, odpověď na dotaz co je to Dotační podvod?. Víte např. kdo to je Casanova? Znáte a víte kdo je Vlastizrádce? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Dotační podvod hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.