Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu De facto

De facto znamená "ve skutečnosti".

Význam slova, termín, co je to De facto? Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem De facto je v kategorii Právo

Klíčová slova: termín, co znamená, vysvětlení, slovník, popis, význam slova, pojem, význam pojmu, informace, formulace, přesný výraz, synonymum, co to je, De facto, definice, De facto

Co označuje termín De facto? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova De facto? resp. co přesně znamená slovo De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Morfeus? Znáte a víte kdo je Choť? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.