Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu De facto

De facto znamená "ve skutečnosti".

Význam slova, termín, co je to De facto? Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova De facto sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín De facto patří do sekce Právo

Klíčová slova: formulace, význam, De facto, co to je, význam pojmu, heslo, wiki, termín, Právo, pojem, slovník, synonymum, informace, přesný výraz, co znamená, význam slova

Ve Wikipedii se o heslu De facto dozvíte následující

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova De facto? resp. co je to De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Otaku? Znáte a víte kdo je Choť? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.