Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu De facto?

De facto znamená "ve skutečnosti".

Význam slova, termín, co je to De facto? Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín De facto? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo De facto se nachází v kategorii Právo

Co znamená pojem De facto? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: termín, vysvětlení, formulace, slovo, přesný výraz, wiki, definice, co to je, význam slova, přesný význam, co znamená, popis, pojem

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova De facto? resp. co to je De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu De facto v jiné sekci než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.