Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Co to je De facto? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova De facto

De facto znamená "ve skutečnosti".

Význam slova, termín, co je to De facto? Odborný termín, výraz, slovo De facto. Co znamená pojem De facto z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (De facto) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz De facto je v kategorii Právo

Co znamená pojem De facto? Výraz, definice slova z Wikipedie

De facto je latinský výraz vyjadřující „ve skutečnosti“ nebo „v praxi“. Často se používá jako protiklad k latinskému de iure (což znamená „podle práva“) v případech, kdy se skutečnost nebo praxe odlišuje od právních předpisů a jiných regulací.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: termín, synonymum, definice, heslo, význam, pojem, wiki, co to je, popis, vysvětlení, Právo, přesný význam, De facto, popis, Právo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu De facto? resp. co znamená slovo De facto? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu De facto, odpověď na dotaz co je to De facto?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.