Co je to?
Definice odborného termínu, slova Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Co je to Creative Commons? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Creative Commons?

Creative Commons je název americké neziskovky, která se snaží o to, aby umožnila veřejnosti využívat a sdílet co nejvíce autorských děl legálně.
Jde o to, aby byla dodržena autorská práva, ale aby současně mohla veřejnost využívat díla v rámci těchto práv a vyhnout se tak potížím, které z autorských práv plynou.

Význam slova, termín, co je to Creative Commons? Definice odborného termínu, slova Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Creative Commons s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Creative Commons je v kategorii Právo

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, synonymum, význam, co to je, informace, Právo, popis, Creative Commons, co znamená, definice, význam pojmu, přesný význam, Právo, vysvětlení, význam slova

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Creative Commons? resp. jaká je definice slova Creative Commons? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creative Commons, odpověď na dotaz co je to Creative Commons?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Humanista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.