Co je to?
Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu COC list

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.

Význam slova, termín, co je to COC list? Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz COC list patří do kategorie Právo

Klíčová slova: popis, co to je, význam slova, pojem, vysvětlení, wiki, přesný význam, informace, Právo, COC list, význam pojmu, přesný výraz, význam, termín, definice, heslo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu COC list? resp. co označuje slovo COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Úderník? Znáte a víte kdo je Derviš? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.