Co je to?
Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Co je to COC list? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova COC list

COC list, Certificate of conformity, je technický list vozidla vyvezeného do zahraničí. Jedná se o jeden z povinných dokladů, nutných v EU při registraci nového vozu. Tento dokument potvrzuje splnění norem homologace pro Evropu a vystavuje se k vozům určeným pro vývoz.
COC list vydává výrobce a jsou v něm uvedeny všechny údaje, které jsou nutné pro první registraci k provozu na komunikacích. Po první registraci se tento doklad znehodnocuje.

Význam slova, termín, co je to COC list? Odborný výraz, definice slova COC list. Co znamená pojem COC list z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to COC list? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz COC list je v kategorii Právo

Klíčová slova: co to je, wiki, význam, slovo, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, heslo, termín, informace, přesný význam, Právo, popis, pojem

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu COC list? resp. co znamená slovo COC list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu COC list, odpověď na dotaz co je to COC list?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Artemis? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín COC list hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.