Co je to?
Definice výrazu, termínu Cese. Co znamená odborný pojem Cese z kategorie Právo?

Co je to Cese? Význam slova

Co znamená termín Cese? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Cese je výraz soukromého nebo mezinárodního práva. Jedná se o postoupení něčeho -soukromé právo řeší postoupení pohledávky, mezinárodní právo postoupení dílu státního území.
Pohledávku vůči dlužníkovi totiž může věřitel postoupit někomu jinému a ten se pak stává novým věřitelem. Cese musí být uzavřena vždy písemnou smlouvou. Dlužník musí být o postoupení informován, ale jeho souhlas není nutný. Cesi v mezinárodním právu lze provést tehdy, když se státy dohodnou a území je přesně vymezeno.

Význam slova, termín, co je to Cese? Definice výrazu, termínu Cese. Co znamená odborný pojem Cese z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Cese) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cese patří do sekce Právo

Klíčová slova: vysvětlení, popis, synonymum, Právo, informace, popis, formulace, Právo, význam pojmu, slovník, pojem, heslo, význam slova, význam, Cese

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Cese? resp. co znamená Cese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cese, odpověď na dotaz co je to Cese?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Sodomita? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.