Co je to?
Definice výrazu, termínu Apostila. Co znamená odborný pojem Apostila z kategorie Právo?

Co je to Apostila? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Apostila

Apostila je druh doložky, která bývá připojena k oficiální listině a kterou se potvrzuje pravost razítka a podpisu pro použití takové listiny v zahraničí. Apostila bývá v českém nebo anglickém jazyce, úřední zápis se provádí vždy v češtině. Pro použití v zahraničí je pak nutný úřední překlad.
Doložku vydává Ministerstvo zahraničních věcí ČR, u právních listin také Ministerstvo spravedlnosti ČR, notář nebo státní zastupitelství.

Význam slova, termín, co je to Apostila? Definice výrazu, termínu Apostila. Co znamená odborný pojem Apostila z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Apostila sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Apostila patří do sekce Právo

Klíčová slova: slovník, heslo, co znamená, význam, termín, slovo, synonymum, Právo, pojem, co to je, Apostila, popis, informace, definice, formulace, Apostila

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Apostila? resp. co je to Apostila? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apostila, odpověď na dotaz co je to Apostila?. Víte např. kdo to je Skvoter? Znáte a víte kdo je Hypoteční poradce? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apostila v jiné sekci než Právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.