Co je to?
Definice výrazu Veřejná služba. Co znamená odborný pojem Veřejná služba z kategorie Politika?

Co to je Veřejná služba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Veřejná služba?

Vláda a složky veřejné správy zajišťují občanům určité služby jako správu území, veřejných financí, vojenskou ochranu apod. Veřejná služba definuje postavení a práci veřejných zaměstnanců, tedy těch, kteří pracují ve státní službě: úředníci ministerstev a správních úřadů, soudci a bezpečnostní sbory (policie, hasiči, vězeňští dozorci), vojáci z povolání.

Význam slova, termín, co je to Veřejná služba? Definice výrazu Veřejná služba. Co znamená odborný pojem Veřejná služba z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Veřejná služba s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Veřejná služba je v kategorii Politika

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, význam pojmu, informace, popis, heslo, slovník, Veřejná služba, slovo, Politika, Politika, význam, přesný význam, termín, Veřejná služba, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Veřejná služba? resp. jaká je definice slova Veřejná služba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Veřejná služba, odpověď na dotaz co je to Veřejná služba?. Víte např. kdo to je Obchodní zástupce? Znáte a víte kdo je Mnich? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.