Co je to?
Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Co je to UNESCO? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu UNESCO

Organizace usilující o mezinárodní spolupráci v oblasti výchovy, vědy a kultury. Spadá pod Organizaci spojených národů a na starosti si bere pět oborů lidské činnosti: vzdělávání, sociální a humanitní vědy, přírodní vědy, kulturu, komunikaci a výměnu informací. Mezinárodní projekty UNESCO se snaží podporovat mírové řešení konfliktů a ochranu lidských práv všude na Zemi, šířit vzdělání, chránit kulturní památky a přírodní bohatství naší planety.

Význam slova, termín, co je to UNESCO? Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text UNESCO s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem UNESCO je v kategorii Politika

Klíčová slova: termín, význam pojmu, Politika, popis, význam slova, slovo, popis, formulace, wiki, přesný výraz, informace, pojem, vysvětlení

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to UNESCO? resp. jaký je význam slova UNESCO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNESCO, odpověď na dotaz co je to UNESCO?. Víte např. kdo to je Furiant? Znáte a víte kdo je Samorost? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.