Co je to?
Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Co je to UNESCO? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu UNESCO?

Organizace usilující o mezinárodní spolupráci v oblasti výchovy, vědy a kultury. Spadá pod Organizaci spojených národů a na starosti si bere pět oborů lidské činnosti: vzdělávání, sociální a humanitní vědy, přírodní vědy, kulturu, komunikaci a výměnu informací. Mezinárodní projekty UNESCO se snaží podporovat mírové řešení konfliktů a ochranu lidských práv všude na Zemi, šířit vzdělání, chránit kulturní památky a přírodní bohatství naší planety.

Význam slova, termín, co je to UNESCO? Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín UNESCO? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo UNESCO se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, Politika, přesný výraz, význam pojmu, heslo, definice, význam, termín, UNESCO, význam slova, Politika, popis, co to je, slovník

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova UNESCO? resp. co to je UNESCO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNESCO, odpověď na dotaz co je to UNESCO?. Víte např. kdo to je Furiant? Znáte a víte kdo je Samorost? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín UNESCO hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.