Co je to?
Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Co je to UNESCO? Význam slova

Co znamená termín UNESCO? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Organizace usilující o mezinárodní spolupráci v oblasti výchovy, vědy a kultury. Spadá pod Organizaci spojených národů a na starosti si bere pět oborů lidské činnosti: vzdělávání, sociální a humanitní vědy, přírodní vědy, kulturu, komunikaci a výměnu informací. Mezinárodní projekty UNESCO se snaží podporovat mírové řešení konfliktů a ochranu lidských práv všude na Zemi, šířit vzdělání, chránit kulturní památky a přírodní bohatství naší planety.

Význam slova, termín, co je to UNESCO? Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (UNESCO) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín UNESCO patří do sekce Politika

Klíčová slova: informace, přesný význam, co to je, význam pojmu, formulace, definice, co znamená, pojem, význam slova, slovník, význam, Politika, heslo, popis, synonymum

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená UNESCO? resp. jaká je definice slova UNESCO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNESCO, odpověď na dotaz co je to UNESCO?. Víte např. kdo to je Furiant? Znáte a víte kdo je Samorost? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.