Co je to?
Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Co je to UNESCO? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova UNESCO?

Organizace usilující o mezinárodní spolupráci v oblasti výchovy, vědy a kultury. Spadá pod Organizaci spojených národů a na starosti si bere pět oborů lidské činnosti: vzdělávání, sociální a humanitní vědy, přírodní vědy, kulturu, komunikaci a výměnu informací. Mezinárodní projekty UNESCO se snaží podporovat mírové řešení konfliktů a ochranu lidských práv všude na Zemi, šířit vzdělání, chránit kulturní památky a přírodní bohatství naší planety.

Význam slova, termín, co je to UNESCO? Definice výrazu, termínu UNESCO. Co znamená odborný pojem UNESCO z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to UNESCO? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem UNESCO je v kategorii Politika

Klíčová slova: UNESCO, informace, termín, vysvětlení, význam slova, popis, heslo, co to je, Politika, wiki, definice, slovník, co znamená, formulace, význam pojmu, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to UNESCO? resp. jaká je definice slova UNESCO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNESCO, odpověď na dotaz co je to UNESCO?. Víte např. kdo to je Gerontofil? Znáte a víte kdo je Bookmaker? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín UNESCO hledat i v jiných kategoriích (než Politika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.