Co je to?
Definice odborného termínu, slova Účtenková loterie. Co znamená pojem Účtenková loterie z kategorie Politika?

Co je to Účtenková loterie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Účtenková loterie?

Účtenková loterie je poměrně úspěšný způsob, jak dosáhnout toho, aby obchodníci ke všem nákupům řádně vystavovali účtenky, což výrazně zvyšuje možnost kontrolovat odvádění daní, např. daně z přidané hodnoty. Účtenky jsou slosovatelné a výhrou je daná finanční částka. Tato metoda se v nedávné době velmi osvědčila na Slovensku a to natolik, že tamní vláda dokonce uvažovala o snížení daní, protože po zavedení účtenkové loterie byl výběr daní mnohem efektivnější.

Význam slova, termín, co je to Účtenková loterie? Definice odborného termínu, slova Účtenková loterie. Co znamená pojem Účtenková loterie z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Účtenková loterie s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Účtenková loterie je v kategorii Politika

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, přesný výraz, popis, co znamená, heslo, slovo, význam, význam slova, Politika, Účtenková loterie, vysvětlení, termín, definice, Politika

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Účtenková loterie? resp. jaká je definice termínu Účtenková loterie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účtenková loterie, odpověď na dotaz co je to Účtenková loterie?. Víte např. kdo to je Chiméra? Znáte a víte kdo je Papež? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.