Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Think tank?

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.

Význam slova, termín, co je to Think tank? Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Think tank s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Think tank je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam slova, termín, význam, přesný výraz, Think tank, vysvětlení, Think tank, slovo, formulace, slovník, definice, synonymum, co znamená, co to je, wiki, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Think tank? resp. co se přesně ukrývá za slovem Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Rudý John? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.