Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Co to je Think tank? Význam slova

Co znamená termín Think tank? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Think tank je anglický pojem, který se používá pro označení výzkumné skupiny, společnosti či instituce zabývající se ekonomikou nebo politikou. Think tank politiku a ekonomiku zkoumá a analyzuje, sbírá informace a nápady a sdružuje nejrůznější experty v oboru. Propojuje akademickou oblast a veřejnost, slouží také k popularizaci.
Think tank nemusí být objektivní, může prosazovat názory své společnosti nebo sponzora.

Význam slova, termín, co je to Think tank? Odborný termín, výraz, slovo Think tank. Co znamená pojem Think tank z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Think tank se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, informace, wiki, pojem, slovo, vysvětlení, termín, Politika, synonymum, popis, Think tank, význam pojmu, definice, co to je, Politika

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Think tank? resp. jaký je přesný význam slova Think tank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Think tank, odpověď na dotaz co je to Think tank?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Rudý John? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.