Co je to?
Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Co je to Subsidiarita? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Subsidiarita?

Subsidiarita je pojem pocházející z latiny. V překladu znamená subsidiarita pomoc nebo podporu. V současné době se pojem subsidiarita používá v politice pro označení politického principu, podle něhož by se rozhodování mělo odehrávat na té nejnižší a bezprostřední úrovni a ústřední orgány správy by měly provádět pouze ty úkony, které nelze na místní úrovni vykonávat. Veřejná správa se tak přibližuje občanům.

Význam slova, termín, co je to Subsidiarita? Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Subsidiarita sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Subsidiarita patří do sekce Politika

Klíčová slova: Subsidiarita, význam slova, slovník, přesný význam, informace, definice, formulace, slovo, přesný výraz, wiki, Politika, vysvětlení, Politika, pojem, význam pojmu, heslo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Subsidiarita? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Subsidiarita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Subsidiarita, odpověď na dotaz co je to Subsidiarita?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Konduktér? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Subsidiarita v jiné sekci než Politika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.