Co je to?
Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Co je to Subsidiarita? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Subsidiarita

Subsidiarita je pojem pocházející z latiny. V překladu znamená subsidiarita pomoc nebo podporu. V současné době se pojem subsidiarita používá v politice pro označení politického principu, podle něhož by se rozhodování mělo odehrávat na té nejnižší a bezprostřední úrovni a ústřední orgány správy by měly provádět pouze ty úkony, které nelze na místní úrovni vykonávat. Veřejná správa se tak přibližuje občanům.

Význam slova, termín, co je to Subsidiarita? Výraz, termín, definice slova Subsidiarita. Co znamená odborný pojem Subsidiarita z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Subsidiarita můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Subsidiarita se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: wiki, slovo, popis, Politika, formulace, slovník, přesný význam, co to je, co znamená, synonymum, pojem, popis, význam, vysvětlení, význam pojmu

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Subsidiarita? resp. jaká je definice slova Subsidiarita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Subsidiarita, odpověď na dotaz co je to Subsidiarita?. Víte např. kdo to je OSVČ? Znáte a víte kdo je Steve Jobs? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Subsidiarita hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.