Co je to?
Definice výrazu, termínu Studená válka. Co znamená odborný pojem Studená válka z kategorie Politika?

Co je to Studená válka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Studená válka

Studená válka je termín použitý poprvé na konci druhé světové války anglickým spisovatelem a novinářem Georgem Orwellem, který tak nazval falešný mír, ideologický střet mezi západními mocnostmi a Sovětským svazem.
Studená válka, cold war, patří do světa, ve kterém neustále hrozí jaderná válka a mír může být kdykoli porušen.

Význam slova, termín, co je to Studená válka? Definice výrazu, termínu Studená válka. Co znamená odborný pojem Studená válka z kategorie Politika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Studená válka? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Studená válka je v sekci Politika

Klíčová slova: heslo, pojem, co znamená, synonymum, přesný význam, vysvětlení, wiki, popis, Politika, co to je, význam pojmu, přesný výraz, informace, termín, význam, Politika

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Studená válka? resp. jaká je definice termínu Studená válka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Studená válka, odpověď na dotaz co je to Studená válka?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Signalista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?