Co je to?
Definice výrazu, termínu Stínová vláda. Co znamená odborný pojem Stínová vláda z kategorie Politika?

Co je to Stínová vláda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Stínová vláda?

Stínová vláda je pojmenování pro fiktivní vládu, kterou si sestaví opoziční politická strana. V této vládě jsou jmenováni stínoví ministři, kteří by v případě změny politických sil převzali ministerské posty.
Nejde o záležitost danou ústavou, stínová vláda je spíše prostředkem kontroly, stínoví ministři se zaměřují na kritiku práce opravdových ministrů. Jedná se o určitou formu předvolebního boje, často dochází k myšlenkovým konfliktům v osobní rovině.

Význam slova, termín, co je to Stínová vláda? Definice výrazu, termínu Stínová vláda. Co znamená odborný pojem Stínová vláda z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Stínová vláda se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: Politika, slovník, termín, Stínová vláda, Stínová vláda, přesný význam, informace, pojem, slovo, formulace, význam, wiki, Politika, synonymum, co znamená, vysvětlení

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Stínová vláda? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Stínová vláda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stínová vláda, odpověď na dotaz co je to Stínová vláda?. Víte např. kdo to je Démon? Znáte a víte kdo je Zbyněk Stanjura? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.