Co je to?
Odborný výraz, definice slova Široká koalice. Co znamená pojem Široká koalice z kategorie Politika?

Co je to Široká koalice? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Široká koalice?

Široká koalice je politický pojem, kterým bývá označováno spojení všech významnějších politických stran. Široká koalice musí tvořit nejméně dvě strany a další menší strany tak, aby společně získaly nadpoloviční většinu.
Ve většině případů je takto vytvořené společenství nesourodé, zastoupeny bývají strany pravicové, levicové i střed.

Význam slova, termín, co je to Široká koalice? Odborný výraz, definice slova Široká koalice. Co znamená pojem Široká koalice z kategorie Politika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Široká koalice patří do sekce Politika

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, termín, Politika, Politika, informace, wiki, přesný výraz, co znamená, pojem, význam pojmu, význam slova, slovo, definice, formulace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Široká koalice? resp. jaká je definice slova Široká koalice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Široká koalice, odpověď na dotaz co je to Široká koalice?. Víte např. kdo to je Hospodin? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Politika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?