Co je to?
Definice výrazu Římský klub. Co znamená odborný pojem Římský klub z kategorie Politika?

Co to je Římský klub? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Římský klub

Římský klub je nadnárodní instituce založená v roce 1968, která sídlí ve švýcarském Winterthuru. Jde o skupinu jednotlivých osob, které se soustředí na budoucí vývoj lidstva a podporují změny. Usilují o porozumění problémům, které postihují celé lidstvo a snaží se navrhnout řešení na vědeckém základě.
Členy římského klubu jsou uznávané osobnosti z oblasti ekonomiky, životního prostředí a dalších disciplín.


Co je to Římský klub? Význam slova, termín, Definice výrazu Římský klub. Co znamená odborný pojem Římský klub z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Římský klub? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Římský klub se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: přesný význam, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, slovo, Politika, heslo, terminus technicus, slovník, vysvětlení, synonymum, Římský klub, co je to Římský klub?, definice pojmu, Politika, informace, formulace, názvosloví


Pojem Římský klub je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Římský klub

Najít slovo Římský klub ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Římský klub ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Římský klub ve Wikipedii

Vyhledat termín Římský klub ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Římský klub ve Wikimedia Commons

Hledat termín Římský klub na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Římský klub například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Římský klub? resp. co se přesně ukrývá za slovem Římský klub? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský klub, odpověď na dotaz co je to Římský klub?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Sirotek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?