Co je to?
Definice výrazu Římský klub. Co znamená odborný pojem Římský klub z kategorie Politika?

Co to je Římský klub? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Římský klub?

Římský klub je nadnárodní instituce založená v roce 1968, která sídlí ve švýcarském Winterthuru. Jde o skupinu jednotlivých osob, které se soustředí na budoucí vývoj lidstva a podporují změny. Usilují o porozumění problémům, které postihují celé lidstvo a snaží se navrhnout řešení na vědeckém základě.
Členy římského klubu jsou uznávané osobnosti z oblasti ekonomiky, životního prostředí a dalších disciplín.

Význam slova, termín, co je to Římský klub? Definice výrazu Římský klub. Co znamená odborný pojem Římský klub z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Římský klub? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Římský klub patří do sekce Politika

Klíčová slova: co znamená, význam, wiki, vysvětlení, Politika, informace, formulace, Politika, co to je, definice, popis, význam pojmu, synonymum, přesný význam, heslo, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Římský klub? resp. co znamená slovo Římský klub? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Římský klub, odpověď na dotaz co je to Římský klub?. Víte např. kdo to je Tunelář? Znáte a víte kdo je Rentiér? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?