Co je to?
Výraz, termín, definice slova Region. Co znamená odborný pojem Region z kategorie Politika?

Co je to Region? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Region?

Území vymezené na základě nějakých společných znaků se nazývá region. Regiony mohou být určovány politicky nebo přirozeně. Regiony se mohou překrývat. Můžeme tuto územně-správní jednotku nalézt například ve Francii, Itálii, Srbsku nebo na Filipínách. Najít lze i tzv. euroregiony, které nemají žádnou samosprávu, protože se jedná o území v rámci Evropské unie.

Význam slova, termín, co je to Region? Výraz, termín, definice slova Region. Co znamená odborný pojem Region z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Region s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Region se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, co to je, slovník, heslo, Politika, formulace, definice, pojem, vysvětlení, informace, termín, popis, synonymum, přesný výraz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Region? resp. co znamená Region? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Region, odpověď na dotaz co je to Region?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Rektor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Region hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.