Co je to?
Výraz, termín, definice slova Region. Co znamená odborný pojem Region z kategorie Politika?

Co je to Region? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Region?

Území vymezené na základě nějakých společných znaků se nazývá region. Regiony mohou být určovány politicky nebo přirozeně. Regiony se mohou překrývat. Můžeme tuto územně-správní jednotku nalézt například ve Francii, Itálii, Srbsku nebo na Filipínách. Najít lze i tzv. euroregiony, které nemají žádnou samosprávu, protože se jedná o území v rámci Evropské unie.

Význam slova, termín, co je to Region? Výraz, termín, definice slova Region. Co znamená odborný pojem Region z kategorie Politika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Region sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Region je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, definice, popis, termín, co znamená, co to je, přesný výraz, formulace, význam slova, přesný význam, pojem, informace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Region? resp. co znamená slovo Region? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Region, odpověď na dotaz co je to Region?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Rektor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.