Co je to?
Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Co je to Předdůchod? Význam slova

Co znamená termín Předdůchod? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Důchod, který může získat člověk už 5 let před termínem odchodu do řádného starobního důchodu tím, že si na něj sám našetří ve třetím důchodovém pilíři. Příspěvek na předdůchod si odečítá z daňového základu. Na rozdíl od předčasného důchodu nedochází ke krácení výše předdůchodu. Měsíční výplata předdůchodu také musí dosáhnout alespoň 30 % průměrné mzdy.

Význam slova, termín, co je to Předdůchod? Definice výrazu, termínu Předdůchod. Co znamená odborný pojem Předdůchod z kategorie Politika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Předdůchod doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Předdůchod se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: vysvětlení, popis, Politika, význam pojmu, formulace, definice, pojem, význam slova, termín, wiki, Politika, Předdůchod, synonymum, slovo, přesný výraz, informace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Předdůchod? resp. jaká je definice termínu Předdůchod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předdůchod, odpověď na dotaz co je to Předdůchod?. Víte např. kdo to je Jiří Hynek? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Předdůchod hledat i v jiných kategoriích (než Politika) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.