Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Plebiscit. Co znamená pojem Plebiscit z kategorie Politika?

Co to je Plebiscit? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Plebiscit?

Plebiscit je slovo s více významy Svůj původ má v dobách antického Říma. Plebei scitum – rozhodnutí lidu – bylo označením pro výsledek jednání plebejských sněmů. Nejčastěji se toto slovo používá pro pojmenování souhlasu nebo nesouhlasu veřejnosti v různých politických záležitostech.
Plebiscit je vlastně referendum, ovšem tento pojem není definován v právních dokumentech státu a neužívá ho ani české právo.

Význam slova, termín, co je to Plebiscit? Odborný termín, výraz, slovo Plebiscit. Co znamená pojem Plebiscit z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Plebiscit? s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Plebiscit se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: co to je, heslo, Plebiscit, přesný význam, slovo, vysvětlení, význam, termín, popis, formulace, popis, význam slova, význam pojmu

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Plebiscit? resp. jaký je přesný význam slova Plebiscit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plebiscit, odpověď na dotaz co je to Plebiscit?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Plebiscit i v jiných kategoriích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.