Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Plebiscit. Co znamená pojem Plebiscit z kategorie Politika?

Co to je Plebiscit? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Plebiscit

Plebiscit je slovo s více významy Svůj původ má v dobách antického Říma. Plebei scitum – rozhodnutí lidu – bylo označením pro výsledek jednání plebejských sněmů. Nejčastěji se toto slovo používá pro pojmenování souhlasu nebo nesouhlasu veřejnosti v různých politických záležitostech.
Plebiscit je vlastně referendum, ovšem tento pojem není definován v právních dokumentech státu a neužívá ho ani české právo.

Význam slova, termín, co je to Plebiscit? Odborný termín, výraz, slovo Plebiscit. Co znamená pojem Plebiscit z kategorie Politika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Plebiscit? Pak se o ní podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Plebiscit je v kategorii Politika

Klíčová slova: wiki, slovník, přesný výraz, význam slova, Politika, Politika, popis, přesný význam, informace, co znamená, slovo, Plebiscit, heslo, význam, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Plebiscit? resp. jaká je definice termínu Plebiscit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plebiscit, odpověď na dotaz co je to Plebiscit?. Víte např. kdo to je Hynek Kmoníček? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Politika. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.