Co je to?
Definice odborného termínu, slova Nacismus. Co znamená pojem Nacismus z kategorie Politika?

Co je to Nacismus? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Nacismus

Nacismus je zkrácené vyjádření pro nacionální socialismus. Jedná se o ideologii, která je krajně pravicová a totalitní. Příkladem jejího uplatnění v praxi byla Národně socialistická německá dělnická strana v čele s Adolfem Hitlerem v době Třetí říše.
Nacismus má v sobě některé prvky jiných ideologii, například přehnaný nacionalismus, antisemitismus, rasismus, militarismus a částečně i socialismus. Nacisté tak spojili několik myšlenek – fašistický stát v čele s vůdcem, teorii nadřazenosti árijské rasy a likvidaci nebo ovládnutí nižší rasy.


Co je to Nacismus? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Nacismus. Co znamená pojem Nacismus z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Nacismus můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nacismus je v kategorii Politika

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, význam slova, co to je, pojem, odborný výraz, synonymum, definice pojmu, odborné názvosloví, terminologie, informace, wiki, formulace, přesný výraz, Nacismus, slovo, definice, lexikon


Pojem Nacismus je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nacismus lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nacismus ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Nacismus ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Nacismus na Youtube

Najít pojem Nacismus ve Wikipedii

Vyhledat termín Nacismus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Nacismus ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacismus například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Nacismus? resp. co přesně znamená slovo Nacismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nacismus, odpověď na dotaz co je to Nacismus?. Víte např. kdo to je Průša? Znáte a víte kdo je Perfekcionalista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.