Co je to?
Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Co to je Moratorium? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Moratorium?

Moratorium je pojem z oblasti práva, ekonomiky, politiky i společnosti. Význam slova znamená odložení či odklad nebo dočasné zastavení.
V politice se názvem moratorium označuje dohoda o zastavení nějaké činnosti na určitou dobu. Právně se může jednat například o druh režimu v insolvenčním řízení. V ekonomice jde třeba o odklad dluhu nebo splatnosti.

Význam slova, termín, co je to Moratorium? Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Moratorium) můžete sdílet se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Moratorium patří do sekce Politika

Klíčová slova: Politika, wiki, heslo, Politika, termín, význam, popis, přesný výraz, formulace, význam pojmu, co znamená, definice, informace, slovo, synonymum

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Moratorium? resp. jaký je přesný význam slova Moratorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moratorium, odpověď na dotaz co je to Moratorium?. Víte např. kdo to je Obchodní zástupce? Znáte a víte kdo je Psychiatr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.