Co je to?
Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Co to je Moratorium? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Moratorium?

Moratorium je pojem z oblasti práva, ekonomiky, politiky i společnosti. Význam slova znamená odložení či odklad nebo dočasné zastavení.
V politice se názvem moratorium označuje dohoda o zastavení nějaké činnosti na určitou dobu. Právně se může jednat například o druh režimu v insolvenčním řízení. V ekonomice jde třeba o odklad dluhu nebo splatnosti.

Význam slova, termín, co je to Moratorium? Definice výrazu Moratorium. Co znamená odborný pojem Moratorium z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Moratorium s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Moratorium se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: termín, informace, přesný výraz, heslo, popis, wiki, význam slova, synonymum, slovo, definice, slovník, Politika, popis, pojem, formulace

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Moratorium? resp. co znamená Moratorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Moratorium, odpověď na dotaz co je to Moratorium?. Víte např. kdo to je Obchodní zástupce? Znáte a víte kdo je Psychiatr? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Moratorium i v jiných kategoriích (než Politika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.