Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Monarchismus. Co znamená pojem Monarchismus z kategorie Politika?

Co to je Monarchismus? Význam slova

Co znamená termín Monarchismus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Monarchismus, jinak také nazývaný roajalismus, je politické zaměření, které za ideální společenské uspořádání považuje monarchii. To, jak se v zemi monarchismus projevuje, je závislé na historickém a politickém vývoji dotčených zemí.
U nás představuje zástupce monarchismu hnutí Koruna česká, které se postupně stalo politickou stranou. Má své zastupitele v obcích a vydává vlastní časopis.

Význam slova, termín, co je to Monarchismus? Odborný termín, výraz, slovo Monarchismus. Co znamená pojem Monarchismus z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Monarchismus? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Monarchismus je v kategorii Politika

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, význam slova, co znamená, synonymum, heslo, slovník, popis, termín, přesný výraz, Monarchismus, Politika, informace, význam pojmu, formulace, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Monarchismus? resp. co označuje slovo Monarchismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Monarchismus, odpověď na dotaz co je to Monarchismus?. Víte např. kdo to je Repetent? Znáte a víte kdo je Exekutor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.