Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Monarchismus. Co znamená pojem Monarchismus z kategorie Politika?

Co to je Monarchismus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Monarchismus

Monarchismus, jinak také nazývaný roajalismus, je politické zaměření, které za ideální společenské uspořádání považuje monarchii. To, jak se v zemi monarchismus projevuje, je závislé na historickém a politickém vývoji dotčených zemí.
U nás představuje zástupce monarchismu hnutí Koruna česká, které se postupně stalo politickou stranou. Má své zastupitele v obcích a vydává vlastní časopis.

Význam slova, termín, co je to Monarchismus? Odborný termín, výraz, slovo Monarchismus. Co znamená pojem Monarchismus z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Monarchismus? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Monarchismus se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: formulace, co znamená, heslo, význam, wiki, synonymum, význam pojmu, slovo, význam slova, pojem, co to je, informace, definice, přesný význam, Monarchismus, vysvětlení

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Monarchismus? resp. co znamená Monarchismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Monarchismus, odpověď na dotaz co je to Monarchismus?. Víte např. kdo to je Modelka? Znáte a víte kdo je Exekutor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.